حمل و نقل بین المللی
موضوعات داغ

آشنایی با پست DHL

حمل و نقل بین المللی

آشنایی با پست DHL

 

یکی از نیازهای روزمره بشری به دلیل فواصل زیاد اجتماعات انسانی ارسال بسته‌ها و مرسوله‌ها به سراسر نقاط جهان است. یکی از مؤسساتی که در زمینه‌ی خدمات پستی و حمل و نقل فعال است. شرکت آلمانی پست DHL  است که خدمات پستی خود را در سراسر جهان ازجمله ایران ارائه می‌دهد.

 

آشنایی با پست DHL 6 | آفکو

مجموعه دی اچ ال (DHL)  که برگرفته از نام سه مؤسس اصلی این شرکت یعنی «لین» و «هیل بلوم» و «دالسی» است که این شرکت در زمینه‌ی خدمات پستی و انتقال بسته‌های پستی فعالیت می کند. این شرکت زیرمجموعه شرکت دویچه پست می‌باشد که بزرگ‌ترین شرکت پستی کشور آلمان است. بنیان این شرکت در سال ۱۹۶۹ گذاشته شد و پس از موفقیت در بازار پستی ایالات‌متحده با افزایش خدمات خود در سطح جهان به یک شرکت بزرگ جانی در زمینه‌ی حمل‌ونقل تبدیل شد. در سال ۲۰۰۱ این شرکت تازه تأسیس آمریکایی را شرکت پست آلمان خریداری کرد. پست DHL در حال حاضر تبدیل به بخش بین‌المللی شرکت دویچه پست آلمان شده است. و به‌جرئت می‌توان گفت که این شرکت، بزرگ‌ترین شرکت در زمینه‌ی خدمات پستی در سراسر جهان است. این شرکت در زمینه‌ی حمل‌ونقل دریایی و هوایی نیز فعالیت گسترده‌ای دارد و یکی از سودآورترین شرکت‌ها در زمینه‌ی حمل‌ونقل بین‌الملل و پست است.

شرکت پست DHL بعد از موفقیت در زمینه‌ی حمل محموله‌های پستی در سراسر جهان بخشی از فعالیت خود را به کشورهایی اختصاص داد که از سایر شرکت‌های پستی بین‌المللی خدمات دریافت نمی‌کنند. با توجه به این بحث شرکت دی اچ ال در کشورهای ایران و عراق و چین نیز شروع به فعالیت کرد. این شرکت مصمم است بدون تحولات سیاسی در جهان خدمات خود را در تمامی جهان گسترش داده، تا تمامی مردم جهان از خدمات گسترده پستی آن برخوردار شوند. هرچند هزینه‌ی خدمات پستی این شرکت نسبتاً بالاست ولی از لحاظ کیفیت ارائه خدمات پستی مانند تعهد زمانی تحویل مرسوله پستی، و سرعت ‌بالای ارسال محموله‌ها بی‌رقیب است. و خدمات خود را با بهترین کیفیت و بالاترین تضمین‌ها و استانداردهای مربوط به حمل‌ونقل مرسوله‌های پستی ارائه می‌دهد. دی اچ ال در سال‌های اخیر با ایجاد نمایندگی‌های خود در شهرهای مشهد، تهران، اصفهان و شیراز خدمات پستی گسترده‌ای را به هم‌وطنان گرامی عرضه کرده است.

منبع: مجله پستکس

پست یکی از ایمن ترین روش ها برای ارسال کالا می باشد که امروزه در ابعاد گستره ای مورد استفاده قرار می گیرد.

آفکو | مرجع حمل و نقل بین المللی

 

امتیاز این نوشته

امتیاز

امتیاز

آشنایی با پست DHL 7 | آفکو
امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا