اخبار
موضوعات داغ

برگزاری نمایشگاه لوکس‌ترین خودروهای جهان در لس‌آنجلس

اخبار داخلی و خارجی

9 / 100

برگزاری نمایشگاه لوکس‌ترین خودروهای جهان در لس‌آنجلس

 

نمایشگاهی از ۱۸ مورد از سریع‌ترین، گران‌ترین خودروهای جهان، در موزه مشهور پترسن لس‌آنجلس آمریکا برگزار می‌شود.

به گزارش «انرژی امروز» از یورو نیوز، در این نمایشگاه ۱۱ خودروی گازسوز، ۴ اتومبیل هیبریدی و ۳ نمونه از خودروهای تمام الکتریکی به نمایش گذاشته شده است. این خودروها منعکس کننده ۱۳۰ سال پیشرفت در صنعت اتومبیل در سراسر جهان هستند.

برگزاری نمایشگاه لوکس‌ترین خودروهای جهان در لس‌آنجلس 8 | آفکو

لزلی کندال، مورخ موزه خودرو پترسن معتقد است این جشنی از بهترین خودروهای جهان است که تا کنون برگزار شده است. کندال به خبرگزاری آسوشیتدپرس می‌گوید: «این بهترین نمایشگاهی است که می‌توانست برای بهترین خودروهای جهان برگزار شود. اینجا سریع‌ترین، فوری‌ترین، جذاب‌ترین، عجیب‌ترین و البته در عین حال، دست‌نیافتنی‌ترین را با هم و در کنار هم می‌بینید. این تمام چیزهایی است که مردم می‌خواهند در یک خودرو داشته باشند اما هرگز نمی‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.»

در همین حال، مایکل ون رانکل، کارمند ارشد وب‌سایت هوتو کارز که اطلاعات گسترده‌ای در خصوص صنعت خودرو در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد معتقد است این نمایشگاه از نظر تاریخی بسیار حائز اهمیت است چرا که اوج قدرت خودرو و عملکرد آنها را همزمان با هم به نمایش می‌گذارد.

به اعتقاد رانکل این نمایشگاه واقعا خاص است و توانسته مجموعه از خودروهایی که در هیچ جای دیگر نمی‌توان مشابه آنها را دید کنار یکدیگر تماشا کرد. رانکل هم موافق است که چنین خودروهایی غیر قابل دسترس هستند.

برگزاری نمایشگاه لوکس‌ترین خودروهای جهان در لس‌آنجلس 9 | آفکو

شرکت‌هایی چون فراری، مک لارن در این نمایشگاه خودروهای میلیون دلاری خود را به نمایش گذاشته‌اند. همچنین بوگاتی خودروی ویرون ۲۰۰۸ خود را که ۱.۱ میلیون دلار قیمت دارد، در این نمایشگاه عرضه کرده است. البته از فراری آپرتا ۲۰۱۷ که ۲.۱ میلیون دلار قیمت دارد نیز نباید به سادگی عبور کرد. این مدل از شرکت فراری، نخستین خودروی جاده‌ای هیبردی از این کمپانی ایتالیایی است که در سال ۲۰۱۳ به عنوان قدرتمندترین فراری که تاکنون ساخته شده، معرفی شده بود.

این نمایشگاه به دو بخش تقسیم می‌شود که قسمت اول آن تا ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۲ به نمایش گذاشته می‌شود و در بخش دوم آن وسایل نقلیه از ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۲ رونمایی می‌شوند و تا ۱۴ مه ۲۰۲۳ هم در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهند داشت.

برگزاری نمایشگاه لوکس‌ترین خودروهای جهان در لس‌آنجلس 10 | آفکو

 

منبع انرژی امروز

آفکو | مرجع حمل و نقل بین المللی

 

امتیاز این نوشته

امتیاز

امتیاز

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا