اخبار
موضوعات داغ

بهره‌برداری ۱۸ پروژه سرمایه‌گذاری و عمرانی بندر امام خمینی به ارزش ‌16 هزار میلیارد ریال

اخبار داخلی

بهره‌برداری ۱۸ پروژه سرمایه‌گذاری و عمرانی بندر امام خمینی به ارزش ‌16 هزار میلیارد ریال

 

امروز و با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی عملیات اجرایی و بهره‌برداری ١٨ پروژه سرمایه‌گذاری و عمرانی به ارزش ١۵ هزار و ٧٨٨ میلیارد ریال در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، به دنبال استقبال سرمایه‌گذاران بخش خصوصی از مزیت‌های اقتصادی بندرامام خمینی ، ١٠ پروژه‌ سرمایه‌گذاری به ارزش بیش از ١٠ هزار میلیارد ریال و همچنین با هدف افزایش ظرفیت اماکن بندری و ارتقای ضریب ایمنی ٨ پروژه عمرانی از محل اعتبارات سازمان بنادر و دریانوردی با اعتباری معادل ۵ هزار و ٧٨٨ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

بهره‌برداری ۱۸ پروژه سرمایه‌گذاری و عمرانی بندر امام خمینی به ارزش ‌16 هزار میلیارد ریال 6 | آفکو

امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی ۴ باب انبار چند منظوره نگهداری کالا، مخازن نگهداری فرآورده‌های نفتی و پایانه مکانیزه غلات بندرامام؛ بهره‌برداری و همچنین دو خط کارخانه تصفیه روغن خوراکی احداث می‌شود.

تعمیر اساسی بخشی از اسکله‌ها، تعمیر اساسی خطوط راه‌آهن داخلی، عملیات اجرایی لایروبی کانال دسترسی خورموسی و تثبیت دایک برای استحصال پس کرانه اسکله ١ تا ۶ و تأمین روشنایی بار اندازهای خاکی در محدوده بندر امام از جمله پروژه‌های عمرانی است.

 

منبع: خبرگزاری فارس
آفکو | مرجع حمل و نقل بین المللی

 

امتیاز این نوشته

امتیاز

امتیاز

بهره‌برداری ۱۸ پروژه سرمایه‌گذاری و عمرانی بندر امام خمینی به ارزش ‌16 هزار میلیارد ریال 7 | آفکو
امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا