اخبار
موضوعات داغ

تسهیلات صندوق توسعه صنایع دریایی به 61 درصد متقاضیان رسید

اخبار داخلی

تسهیلات صندوق توسعه صنایع دریایی به 61 درصد متقاضیان رسید

 

طی نیمه اول امسال 61 درصد تقاضاها برای دریافت تسهیلات صندوق توسعه صنایع دریایی به تصویب شبکه بانکی رسید.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، طی نیمه اول امسال 77 مورد تقاضای دریافت تسهیلات از صندوق توسعه صنایع دریایی به ارزش 120 هزار و 113 میلیارد تومان مورد بررسی قرار گرفت. 53 مورد از این تقاضاها به کارآفرینی اختصاص داشت و 20 مورد از تسهیلات نیز برای ساخت شناور تقاضا شده بود. همچنین 3 تقاضا به تعمیرات شناور و یک مورد نیز بابت تامین سرمایه در گردش اختصاص یافته بود.

تسهیلات صندوق توسعه صنایع دریایی به 61 درصد متقاضیان رسید 8 | آفکو

پس از بررسی این تقاضاها، 62 درخواست به ارزش 77 هزار و 69 میلیارد تومان به تایید صندوق توسعه صنایع دریایی رسید. از این تعداد، 43 مورد به موضوع کارآفرینی، 13 مورد به ساخت شناور، 5 مورد به تعمیرات شناور و یک مورد هم به سرمایه در گردش اختصاص داشته است.

در نهایت 47 تقاضا به ارزش 17 هزار و 237 میلیارد تومان برای دریافت تسهیلات به تصویب سیستم بانکی رسید. از این تعداد، 43 مورد به کارآفرینی، 2 مورد به تجهیزات و زیرساخت و 2 مورد به سرمایه در گردش اختصاص داشته است.

سیستم بانکی در حالی با پرداخت تسهیلات به تجهیزات و زیرساخت موافقت کرده که طی 6 ماهه امسال درخواستی برای تخصیص این تسهیلات صورت نگرفته است. در عین حال، برای دریافت سرمایه در گردش نیز 2 مورد مصوبه بانک صادر شده که برای دریافت این تسهیلات فقط یک مورد تقاضا صورت گرفته بود. باید دید درخواست دریافت این تسهیلات مربوط به امسال بوده یا خیر؟

تسهیلات صندوق توسعه صنایع دریایی به 61 درصد متقاضیان رسید 9 | آفکو

منبع: خبرگزاری فارس

 

تسهیلات صندوق توسعه صنایع دریایی به 61 درصد متقاضیان رسید 10 | آفکو
طی نیمه اول امسال 77 مورد تقاضای دریافت تسهیلات از صندوق توسعه صنایع دریایی به ارزش 120 هزار و 113 میلیارد تومان مورد بررسی قرار گرفت. 53 مورد از این تقاضاها به کارآفرینی اختصاص داشت و 20 مورد از تسهیلات نیز برای ساخت شناور تقاضا شده بود. همچنین 3 تقاضا به تعمیرات شناور و یک مورد نیز بابت تامین سرمایه در گردش اختصاص یافته بود.
آفکو | مرجع حمل و نقل بین المللی

 

امتیاز این نوشته

امتیاز

امتیاز

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا