اخبار
موضوعات داغ

تسهیل صادرات محصولات پتروشیمی در حوزه گمرکی بررسی شد

اخبار داخلی و خارجی

8 / 100

تسهیل صادرات محصولات پتروشیمی در حوزه گمرکی بررسی شد

 

نشست تخصصی با هماهنگی‌ امور گمرکی سازمان منطقه ویژه اقتصادی و اداره کل گمرک بندر امام خمینی در محل سالن جلسات این سازمان برگزار گردید.

به گزارش «انرژی امروز» از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در راستای رفع موانع و مشکلات شرکت‌های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و با هدف تسهیل و تسریع در فرآیند صادرات محصولات تولیدی شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی نشست مشترکی با حضور مدیرکل دفتر صادرات گمرک جمهوری اسلامی ایران و معاونین و مدیرکل گمرک بندر امام خمینی(ره) و جمعی از مدیران عامل و مدیران بازرگانی شرکت های پتروشیمی برگزار شد.

تسهیل صادرات محصولات پتروشیمی در حوزه گمرکی بررسی شد 6 | آفکو

این نشست تخصصی با هماهنگی‌ امور گمرکی سازمان منطقه ویژه اقتصادی و اداره کل گمرک بندر امام خمینی در محل سالن جلسات این سازمان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه و پس از استماع مشکلات و چالش های موجود در زمینه های فعالیتی شرکت های تولیدی در منطقه از سوی نمایندگان شرکت های پتروشیمی، راهکارهای اجرایی در جهت رفع موانع تولید و تسهیل در امر صادرات محصولات پتروشیمی از سوی مدیران ذیربط ارائه گردید که از آن جمله می توان به تسهیل در صادرات محصولات موجود شرکت پتروشیمی بندر امام شامل ریفرمیت، پنتان پلاس و رافینت محصولات ریفرمیت و برش سنگین نفتای شرکت پتروشیمی بوعلی سینا اشاره کرد.

در ادامه این نشست و در جهت آشنایی با فرآیند انجام فعالیت های تولیدی شرکت های منطقه، هیات مذکور نیز از سایت های پنجگانه و سایت عملیاتی شرکت های پتروشیمی بندر امام، بوعلی سینا و مبادی ورودی و خروجی به منطقه بازدید میدانی نمودند.

 

منبع: انرژی امروز

آفکو | مرجع حمل و نقل بین المللی

 

تسهیل صادرات محصولات پتروشیمی در حوزه گمرکی بررسی شد 7 | آفکو

امتیاز این نوشته

امتیاز

امتیاز

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا