اخبار
موضوعات داغ

سازمان بنادر از پهلوگیری ۱۷ ‌کشتی کالای اساسی‌ خبر داد

اخبار داخلی و خارجی

8 / 100

سازمان بنادر از پهلوگیری ۱۷ ‌کشتی کالای اساسی‌ خبر داد

تامین کالای اساسی هیچ مشکلی ندارد

 

معاون وزیر راه و شهرسازی و‌مدیرعامل سازمان بنادر و‌ دریانوردی گفت: تامین کالای اساسی هیچ مشکلی ندارد و در کوتاه‌ترین زمان تخلیه کالاهای اساسی در بنادر انجام می شود.

به گزارش «انرژی امروز» از سازمان بنادر و دریانوردی، علی اکبر صفایی در حاشیه افتتاح پنجمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته وزارت راه و شهرسازی، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در حال حاضر تعداد ۱۷ فروند کشتی کالای اساسی همزمان در بنادر پهلوگیری کرده‌اند.

سازمان بنادر از پهلوگیری ۱۷ ‌کشتی کالای اساسی‌ خبر داد 6 | آفکو

وی با اشاره به اینکه تعداد ۷۵ هزار دستگاه کامیون برای توزیع کالای اساسی نیازمند هستیم، بیان ‌کرد: نگرانی بابت تامین کالای اساسی وجود ندارد چرا که در کوتاه‌ترین زمان تخلیه کالاهای اساسی انجام می شود.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی درباره آخرین وضعیت کالای اساسی گفت: کالا‌ی اساسی امسال نسبت به سال قبل رشد ۲۵ درصد‌ی داشته است و بیشترین آن مربوط به بندر امام خمینی(ره) است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه یکی از اولویت‌‌های سازمان بنادر و دریانوردی افزایش و رونق تجارت است، ‌اظهار کرد: از توان همه شرکت‌های دانش بنیان داخلی در جهت تامین قطعات یدکی ناوگان و همچنین تامین سوخت کم سولفور‌ استفاده خواهیم کرد.

صفایی اظهارداشت: برای ایام نوروز ۱۴۰۱ و تردد‌های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ‌برنامه‌ریزی‌ لازم را انجام داده است.

 

منبع: انرژی امروز

سازمان بنادر از پهلوگیری ۱۷ ‌کشتی کالای اساسی‌ خبر داد 7 | آفکو
آفکو | مرجع حمل و نقل بین المللی

 

امتیاز این نوشته

امتیاز

امتیاز

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا