صادرات و واردات
موضوعات داغ

صادرات خرما به گرجستان

صادرات و واردات

صادرات خرما به گرجستان

 

صادرات خرما به گرجستان در سال های اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و دلیل آن پیشرفت نسبی این کشور و افزایش مهاجران به خصوص مهاجران مسلمان به این کشور می توان نام برد که توانسته است بازاری نوظهور را ایجاد کند.

پتانسیل های صادرات خرما به گرجستان

کشور گرجستان  کشوری واقع شده در همسایگی آذربایجان و روسیه و بدون مرز مشترک با ایران است. این کشور در جدیدترین سرشماری دارای بیش از 3میلیون و 500 هزار نفر جمعیت بوده و در سال های اخیر با گسترش توریسم توانسته است به یکی از کشورهای در حال رشد تبدیل شود. رشد اقتصادی و جمعیتی ناشی از مهاجرت به گرجستان پتانسیل خوبی برای تجارت در این کشور به وجود آورده است.

صادرات خرما به گرجستان 6 | آفکو

صادرات مواد غذایی و مخصوصا صادرت خرما به گرجستان در سال های اخیر با رشد همراه بوده است و بازرگانان می توانند علاوه بر بازارهای بزرگی مانند صادرات خرما به پاکستان و یا صادرات خرما به هند به بازار رو به رشد گرجستان نیز توجه کرده و صادرات خرما به گرجستان را دنبال کنند.

تجارت با گرجستان

روابط خوب تجاری، اقتصادی، فرهنگی و گردشگری بین ایران و گرجی ها، خبر از این می دهد که آینده ی خوبی در انتظار این دو کشور خواهد بود. یکی از مزیت های گرجستان برای این که بتواند ایران را به بازار جهانی متصل کند این است که این کشور دارای توافقنامه های زیادی در زمینه ی داد و ستد اقتصادی در اروپا می باشد و تجارت با اروپا برای گرجستان، بسیار آسان و مقرون به صرفه است.

 

 

منبع: باسکول

صادرات خرما به گرجستان در سال های اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و دلیل آن پیشرفت نسبی این کشور و افزایش مهاجران به خصوص مهاجران مسلمان به این کشور می توان نام برد که توانسته است بازاری نوظهور را ایجاد کند.

صادرات خرما به گرجستان 7 | آفکو
آفکو | مرجع حمل و نقل بین المللی

 

امتیاز این نوشته

امتیاز

امتیاز

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا