اخبار
موضوعات داغ

فعالیت ۵۰۰ واحد صنعتی ری در دو و سه شیفت کاری

اخبار داخلی و خارجی

فعالیت ۵۰۰ واحد صنعتی ری در دو و سه شیفت کاری

 

حسین توکلی کجانی فرماندار ویژه شهرستان ری بامداد امروز در حاشیه بازدید شبانه به همراه معاون وزیر کشور از فعالیت شیفت شب واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شمس آباد اظهار کرد: ۷۰ درصد مصوبات ستاد تسهیل این شهرستان در حوزه های مختلف از جمله زیرساخت، مشکلات بیمه، مالیات و صدور مجوز با همکاری همه دستگاه‌ها اجرایی شده ‌است.

وی گفت: فقط مشکلات ملکی واحدهای تولیدی با بانک ها به دلیل حقوقی و قضایی بودن و موضوع شعاع ۱۲۰ کیلومتر جزو مواردی بوده که روند بررسی آن در ستاد تسهیل به شکل کامل حل نشده است.

فعالیت ۵۰۰ واحد صنعتی ری در دو و سه شیفت کاری 6 | آفکو

فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت صمت مبنی براینکه واحدهای تولیدی فعال می‌توانند مجوز توسعه در همان مکان فعالیت بگیرند، افزود: اگر این مورد در خصوص قانون شعاع ۱۲۰ کیلومتر اجرایی شود شاهد حل مشکلات بسیاری از واحدهای تولیدی شهرستان ری خواهیم بود.

توکلی بیان کرد: با همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان ری در خصوص اجرای مصوبات ستاد رفع موانع تولید و حل مشکلات واحدهای تولیدی می‌توانیم بگوییم که شعار جهش تولید در این شهرستان اجرا شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه هم اکنون بیش از سه هزار واحد تولیدی کوچک و بزرگ مقیاس در شهرستان ری فعال هستند، تأکید کرد: ۵۰۰ واحد دو و سه شیفت نیز در شهرک‌ها و لکه‌های صنعتی شهرستان ری فعالیت می‌کنند که حل مشکلات این واحدها بیش از سایر کارخانه جات در دستور کار قرار دارد.

فرماندار ویژه شهرستان ری یادآور شد: حل مشکلات ارزی، صادرات و واردات واحدهای تولیدی از مواردی بود که در سال جهش تولید در ستاد رفع موانع تولید شهرستان به طور ویژه به آن‌ها پرداخت شد.

توکلی با اشاره به اینکه حل مشکلات واحدهای بزرگ طی سال جهش تولید مورد توجه ستاد رفع موانع تولید شهرستان ری بود، خاطرنشان کرد: بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی در ستاد رفع موانع تولید شهرستان و تعداد کمی نیز در ستاد رفع موانع تولید استان و کشور مطرح و پیگیری شد.

 

فعالیت ۵۰۰ واحد صنعتی ری در دو و سه شیفت کاری 7 | آفکو

منبع خبر : فارس نیوز

آفکو | مرجع حمل و نقل بین المللی

 

امتیاز این نوشته

امتیاز

امتیاز

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا