اخبار
موضوعات داغ

ممنوعیت و محدودیت برای تردد کامیون‌ها در پنجشنبه و جمعه آخر سال

اخبار داخلی و خارجی

5 / 100

ممنوعیت و محدودیت برای تردد کامیون‌ها در پنجشنبه و جمعه آخر سال

 

 

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ویژه پایان سال در بهشت زهرا (س) را تشریح کرد.

ممنوعیت و محدودیت برای تردد کامیون‌ها در پنجشنبه و جمعه آخر سال 6 | آفکو

به گزارش «انرژی امروز» از ایسنا، سردار محمدحسین حمیدی درباره جلسه مشترک با مدیر عامل بهشت زهرا (س) و آخرین تمهیدات ترافیکی پنجشنبه و جمعه پایان سال گفت: بررسی ها نشان میدهد که وضعیت ترافیکی ما در روزهای پایانی این هفته شرایط ویژه ای خواهد داشت و با افزایش چشمگیر مراجعات مردم به بهشت زهرا (س) روبرو خواهیم بود؛ لذا از چند ماه گذشته با هماهنگی و جلسات مشترکی که با مجموعه شهرداری تهران، سازمان بهشت زهرا (س) و شهرری برگزار کردیم سعی بر این بود که تصمیمات موثری را در خصوص وضعیت زیرساختی محل و معابر منتهی به بهشت زهرا(س) اتخاذ کنیم که از آن جمله می توانیم به راه اندازی پارکینگ های مختلف، بازگشایی درهای جدید و بهینه سازی ورود و خروج مراجعه کنندگان به بهشت زهرا (س) را مهیا کنیم.

حمیدی افزود: در همین خصوص محدودیت هایی را برای تردد کامیون ها و ماشینهای سنگین درنظر گرفتیم که این مسئله می تواند در بهبود وضعیت ترافیکی پنجشنبه و جمعه آخر سال موثر باشد. مسیر جاده قم به تهران برای کامیون ها از تقاطع سالمندان ممنوع است و رانندگان کامیونی که قصد سفر به سمت شرق کشور را دارند باید از پل قاسم آباد به سمت ورامین، جاده امام رضا (ع) را انتخاب کنند و رانندگانی که قصد دارند به سمت غرب کشور تردد کنند جاده قدیم ساوه، اسلامشهر، بزرگراه آزادگان را انتخاب کنند. در کل پیشنهاد می شود کامیون ها مسیر جاده قم به تهران را از جاده ساوه تردد کنند.

حمیدی گفت: ممنوعیت تردد کامیون ها در روزهای پنجشنبه و جمعه پایان سال در این مسیر از ساعت چهار صبح الی ۲۰ است.

وی افزود: ما تقاضا داریم مردم عزیزمان به بیانیه مشترک پلیس راهور تهران بزرگ و سازمان بهشت زهرا (س) توجه ویژه داشته باشند. استفاده از مسیریاب داخلی «نشان» که اطلاعات مختلف سفر در آن بارگذاری شده است می تواند در این مسیر کمک حال شهروندان باشد. از مراجعین به بهشت زهرا (س) خواهشمندیم ضمن توجه به اطلاع رسانی هایی که در مجموعه بهشت زهرا (س) صورت گرفته است از توقف های طولانی در مسیرهای اصلی خودداری کرده تا این مسئله در وضعیت ترافیکی پر رفت و آمد پنجشنبه و جمعه پایان سال تاثیر منفی نداشته باشد.

 

منبع: انرژی امروز

ممنوعیت و محدودیت برای تردد کامیون‌ها در پنجشنبه و جمعه آخر سال 7 | آفکو
آفکو | مرجع حمل و نقل بین المللی

 

امتیاز این نوشته

امتیاز

امتیاز

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا