حمل و نقل بین المللی
موضوعات داغ

نکاتی در رابطه با قیمت حمل بار

حمل و نقل و باربری

10 / 100

نکاتی در رابطه با قیمت حمل بار

 

قیمت بار بر اساس فرمول در هر تن در هر کیلومتر

همانطور که قبلاً گفتیم قیمت هزینه های باربری این روزها بر اساس فرمول هر تن در کیلومتر محاسبه می شود. ببینید و نه کباب پس اگر به دنبال استعلام اولیه برای محاسبه هزینه ارسال هستید از این روش استفاده کنید. ابزارهای آنلاینی وجود دارند که قیمت هر تن در هر کیلومتر را برای شما محاسبه می کنند.

نکاتی در رابطه با قیمت حمل بار 6 | آفکو
به توافق برسید

زمانی که بار شما زیاد است، امکان توافق بر سر قیمت بار با بارهای شریک وجود دارد. البته حقیقت این است که شما می توانید روی بار کم هم به توافق برسید، اما اگر بار زیاد دارید، دست بالا را دارید و می توانید چانه بزنید.
توافق یکی از روش های اصلی محاسبه قیمت بار تا به امروز است. سعی کنید به توافقی برسید که در آن رابطه برد برد وجود داشته باشد. دافعه ایجاد می کند.

همه عوامل را در نظر بگیرید

این یک اصل اساسی است که رانندگان و باربری ها از عوامل دیگر بهتر از شما آگاه هستند، وضعیت جاده را می دانند، علف های هرز و مشکلات را می شناسند و در کل اطلاعات آنها از جاده های بالا برای شما بد نیست. بار به دلیل این عوامل افزایش می یابد. آگاه باشید. به طور کلی توصیه ما این است که در محاسبه قیمت باربری روی تن در هر کیلومتر تمرکز نکنید. به بقیه مسائل گوش دهید و کاری انجام دهید که بتواند رانندگان را تشویق به حمل بار شما کند.

جایزه در نظر بگیرید

وقتی که خیلی عجله دارید، بار زیادی را باید در مدت زمان کوتاهی برسانید یا به هر دلیل مشکلی وجود دارد که باید با سرعت بار را به مقصد برسانید توصیه ما به شما این است که علاوه بر قیمت حمل بار، رقمی را نیز به عنوان جایزه در نظر بگیرید تا هر کس که بار را زودتر به مقصد رساند از این جایزه بهره‌مند شود. معمولا جایزه برای رانندگان اثرات شتابدهنده خوبی دارد اما به این مسئله هم دقت کنید که جایزه دادن می‌تواند دقت در حمل بار هم کاهش دهد.

 

نکاتی در رابطه با قیمت حمل بار 7 | آفکو

به راضی بودن رانندگان دقت کنید

قیمت حمل بار زمانی که با باربری کار می‌کنید درصد باربری از آن بار را هم شامل می‌شود اگر با راننده‌ها ارتباط نداشته باشید ممکن است که در این میان یک باربری شیطنت کند و قیمت پایینی را به رانندگان بپردازد به همین خاطر لازم است که خودتان با راننده‌ها ارتباط داشته باشید و از آن‌ها در مورد میزان مبلغی که برای حمل بار به آن‌ها پرداخت شده اطلاع کسب کنید. رانندگان را راضی نگه دارید، آن‌ها در خط مقدم ارسال بار شما هستند و زمانی که راضی باشند انگیزه بیش‌تری برای کار کردن در وجودشان هست.

حمل بار درون شهری و معضل بسته‌بندی

یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌ها در باربری درون‌شهری مبحث بسته‌بندی است که بیش‌تر هم در زمینه حمل اثاثیه منزل اتفاق می‌افتد و باعث آسیب‌های بسیاری در موقع حمل بار می‌شود، به شما توصیه می‌کنیم که در بسته‌بندی وسایل دقت کنید بسیاری از شرکت‌ها هم هستند که در کنار قیمت حمل بار، می‌توانید از آن‌ها بخواهید که قیمت بسته‌بندی و لفاف‌بندی را هم برایتان مشخص کنند و خیالتان را بابت بسته‌بندی راحت کنید البته توجه داشته باشید که این بسته‌بندی‌ها نیاز به نظارت شما هم دارد پس تعلل و تنبلی نکنید و به بسته‌بندی نظارت کنید.

منبع: کارگو

آفکو | مرجع حمل و نقل بین المللی

 

امتیاز این نوشته

امتیاز

امتیاز

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا