اخبار
موضوعات داغ

پروژه ملی ساماندهی سه راهی خوی به دست استاندار آذربایجان‌غربی کلنگ‌زنی شد

اخبار داخلی و خارجی

پروژه ملی ساماندهی سه راهی خوی به دست استاندار آذربایجان‌غربی کلنگ‌زنی شد

 

پروژه ملی ساماندهی سه راهی خوی که بر روی جاده ترانزیت ایران و اروپا قرار گرفته است، امروز با حضور استاندار آذربایجان‌غربی کلنگ‌زنی شد.

با کلنگ‌زنی این پروژه ملی که با اعتباری بالغ بر 364 میلیارد ریال انجام می‌شود، شاهد تحولی عظیم نه برای خوی، بلکه برای کشور ایران اسلامی خواهیم شد.

پروژه ملی ساماندهی سه راهی خوی به دست استاندار آذربایجان‌غربی کلنگ‌زنی شد 6 | آفکو

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی در این رابطه اظهار داشت: سه راهی ایواوغلی با توجه به وضعیتی که داشت و نقطه اتصال محور اصلی بازرگان به سمت تبریز و محور اصلی ایواوغلی به سمت مرز رازی بود از وضعیت نامطلوبی برخوردار بود.

عادل نجف‌زاده افزود: بنابراین سال‌ها در آنجا مشکلات فراوانی وجود داشت که با اخذ بودجه و انتخاب پیمانکار آغاز به کار شده و تجهیز کارگاه صورت گرفت و توسط استاندار آذربایجان‌غربی کلنگ‌زنی شد.

وی بیان کرد: این حرکت به منظور تکمیل جاده‌های مواصلاتی و زیرساخت‌های اصلی است که هم محور کریدور اصلی شمال به جنوب یعنی سه راه ایواوغلی و هم اینکه محور ایواوغلی به سمت خوی و از سوی دیگر خوی به سمت مرز رازی به عنوان محورهای مواصلاتی اصلی و اقتصادی آبادتر شده تا توسعه فضای کسب و کار به نفع مطلوب رخ دهد.

منبع خبر : قطره

آفکو | مرجع حمل و نقل بین المللی

 

پروژه ملی ساماندهی سه راهی خوی به دست استاندار آذربایجان‌غربی کلنگ‌زنی شد 7 | آفکو

امتیاز این نوشته

امتیاز

امتیاز

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا