حمل و نقل بین المللی
موضوعات داغ

چگونه باربری اینترنتی کارها را آسان‌تر می‌کند؟

حمل و نقل هوشمند

10 / 100

چگونه باربری اینترنتی کارها را آسان‌تر می‌کند؟

 

اینترنت دیگر محدود به یوتیوب، فیس بوک یا توییتر نیست. بلکه تبدیل به گنجینه ای از دانش و آموزش می شود و برای تبلیغات، خرید، بازاریابی و تجارت استفاده می شود. دورانی که از اینترنت فقط به عنوان وسیله ای برای سرگرمی یا جستجوی موضوعات مختلف استفاده می شد، گذشته است. امروزه، کسب و کارها می توانند تنها با یک کلیک از طریق اینترنت رشد کنند یا حتی سقوط کنند.

همزمان با پیشرفت تکنولوژی در زمینه تولید، حمل و نقل و تقریباً هر جنبه دیگری از جامعه، با پیشرفت فناوری های روز نیز پیشرفت می کند. اعتیاد به اینترنت روز به روز در حال گسترش است و زندگی روزمره ما را تحت تاثیر قرار می دهد.

در زبان تخصصی حمل و نقل، اپلیکیشن های باربری مبتنی بر اینترنت با استفاده از شناسایی فرکانس رادیویی (RFID)، متشکل از تراشه و پایگاه داده به همراه سیستم های GPS، امکان ردیابی اقلام درخواستی و وضعیت آنها را فراهم می کند. او انجام می دهد. برنامه های حمل و نقل آنلاین بر اساس داده های موجود و تجزیه و تحلیل آن در برنامه ریزی حمل و نقل استفاده می شود.

چگونه باربری اینترنتی کارها را آسان‌تر می‌کند؟ 6 | آفکو

به عبارت ساده تر، اینترنت و برنامه های حمل و نقل اینترنتی می توانند تقاضای حمل بار از نقطه ای به نقطه دیگر را در کمترین زمان و با هزینه کمتر برآورده کنند. در برنامه های حمل و نقل آنلاین که امروزه تقریباً همه شرکت های باربری ارائه می دهند. رابط بین متقاضی، شرکت های حمل و نقل و رانندگان برنامه های کاربردی مبتنی بر وب هستند که کار را آسان تر می کنند.

امروزه افراد هنگام نقل مکان از شهری به شهر دیگر با مشکلات زیادی مواجه می شوند. در بسیاری از موارد کل فرآیند هنوز سنتی است و مشتریان باید از یک شرکت حمل‌ونقل به شرکت دیگر بروند تا بهترین گزینه ممکن را جستجو کنند.

بدون اینترنت، شکاف ارتباطی وجود دارد که تامین نیازهای عرضه و تقاضا را دشوار می کند. از این رو، هر دو طرف عرضه و تقاضا با مشکلات زیادی مواجه هستند.

باربری اینترنتی راهی سریع و آسان برای برنامه ریزی حمل و نقل است و امروزه بسیاری از شرکت های باربری به سیستم های حمل و نقل هوشمند مجهز هستند. سیستم های حمل و نقل هوشمند به حمل و نقل و مشتری کمک می کند تا نیازهای کامیون خود را بدون تلاش زیاد برآورده کند. شما می توانید به راحتی گزینه های موجود برای خدمات باربری شرکت های باربری را با هم مقایسه کرده و سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مزایای باربری اینترنتی

 

صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های شما

در این برنامه‌های آنلاین باربری، شما می‌توانید با چند کلیک مبدا و مقصد خود را مشخص کنید و این یعنی صرفه‌جویی در زمان و حتی هزینه

چگونه باربری اینترنتی کارها را آسان‌تر می‌کند؟ 7 | آفکو

سهولت در تصمیم‌گیری

برحسب وزن بار خود، خودرو باربری مورد نیاز را اعم از مینی وانت، وانت‌بار، نیسان‌بار و کامیونت انتخاب کنید، هزینه برای شما محاسبه می‌شود، تصمیمتان را می‌گیرید و تمام!

امکان رصد بار در مسیر

شما همچنین می‌توانید در این برنامه‌ها موقعیت بار خود را پیگیری کنید. به عنوان مثال در اپلیکیشن آفکو شما می‌توانید موقعیت بار خود را روی نقشه به صورت آنلاین ببینید و متوجه خواهید شد که بار شما الان دقیقا در کجا قرار دارد.

انتخاب بهترین مسیر برای راننده

با استفاده از برنامه‌های مسیریاب، بهترین مسیر برای حمل بار شما انتخاب می‌شود و راننده با کمترین دردسر در پیداکردن مسیر یا مواجه شدن با ترافیک بار شما را به مقصد می‌رساند.

 

منبع : کارگو

آفکو | مرجع حمل و نقل بین المللی

 

امتیاز این نوشته

امتیاز

امتیاز

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا